FLAGMORE karogu masti - moderni, uzticami, eleganti!

Šodien nav iespējams iedomāties modernu biroju bez korporatīvajiem karogiem, kas plīvo pie ieejas. Ik gadu arvien vairāk uzņēmumu saprot, ka karogu izmantošana ir uzskatāms un efektīgs veids uzņēmuma statusa akcentēšanai.

Attīstoties privātajam sektoram, arī māju īpašnieki vēlas savā teritorijā redzēt sniegbaltu karoga mastu, kas ir ne vien skaisti, bet arī praktiski: nav nepieciešams sekot līdzi kalendāram, lai nepalaistu garām svētku dienu, kad nepieciešams izkārt valsts karogu.

Mēs piedāvājam

NORDIC ECO

FLAGMORE karogu masti ar ārējo pacēlājmehānismu. Karogs tiek pacelts  un nolaists ar auklu, kas atrodas masta ārpusē. Aukla tiek sasieta jūras mezglā uz knehta pusotra metra augstumā no zemes. Klienta izvēlei tiek piedāvāti trīs uzgaļu veidi.

NORDIC PRO

Karogu masti  ar slēgtu pacēlājmehānismu. Ar slēpto (pretvandāļu) pacēlājmehānismu masta iekšpusē esošā aukla nodrošina karoga pacelšanu.  Slēptais pacēlājmehānisms var būt aizspiedņa veidā vai ar rokturi. Slēptajā pacelājmehānismā ar aizspiedni falle tiek ar rokām pārvietota masta iekšpusē un fiksēta ar aizspiedni. Slēptajā pacēlājmehānismā  ar rokturi trose tiek pārvietota, izmantojot vinču, kas tiek iedarbināta  ar rokturi, kurš pēc karoga pacelšanas un nolaišanas tiek  noņemts.  Masta augšpusē ir uzgalis ar rotējošu galvu.

Mūsu klienti

Par mums

Vairāk nekā 1000 karogu masti uzstādīti visā Latvijas teritorijā.

Ar profesionālu karogu mastu uzstādīšanu nodarbojamies kopš 2003.gada. Mūsu komanda pašlaik strādā 27 kvalificētie speciālisti, kuri ir gatavi palīdzēt ar karogu mastu izvēli, uzstādīšanu un apkalpošanu.
0
gadu pieredze karogu mastu tirgū
>
0
karogu masti uzstādīti
0
km mastu pārdoti

Serviss

UZSTĀDĪŠANA

Kaut arī mastu uzstādīšana ir vienkārša, jums vienmēr var palīdzēt mūsu kvalificētie meistari, kas paveiks visu darbu ātri un jums ērtākā laikā. Mēs izbraucam pie klientiem visā Latvijas teritorijā.

Masta uzstādīšana tiek veikta divos posmos.
Pirmais posms: pamatnes betonēšanas darbi.
Otrais posms: masta nogādāšana uz objektu un uzstādīšana.

MASTU APKALPOŠANA

Mēs veicam karogu mastu apkopi  un remontu. Lai jūsu karoga masts kalpo pēc iespējas ilgāk, tas, kā ikviens mehānisms, ir regulāri jākopj. Mūsu kompānijai ir visas nepieciešamās zināšanas, komponenti un resursi kvalitatīva un operatīva servisa veikšanai.

Laika gaitā uz karoga masta, kā uz jebkuras citas ārpusē esošas virsmas, veidojas netīrumu kārta.

Pēc tīrīšanas  pasākumu kompleksa veikšanas ar specializētiem līdzekļiem jūsu karoga masts izskatīsies kā jauns.

  • WINCH sistēmas pacēlājmehānisma remonts un nomaiņa
  • papildus aprīkojuma uzstādīšana- WINCH, BANNER BAR, BANNER LIFT
  • Mehānismu apkope
  • Mastu pārnešana uz citu vietu
  • Mastu tīrīšana ar specializētiem līdzekļiem. Garantēti labs rezultāts.

Piedāvājam noslēgt apkalpošanas līgumu.

MASTU TĪRĪŠANA

Mēs veicam kvalitatīvu stiklšķiedras mastu tīrīšanu, izmantojot  speciālos ķīmiskos līdzekļus. Mēs garantējam, ka pēc tīrīšanas jūsu karoga masts atkal būs kā jauns!

CENAS

FLAGMORE masti no 6 līdz 12 metriem standarta versijā un jebkura cita izmēra pēc pasūtījuma. Aizpildiet pasūtījuma formu, lai noskaidrotu karogu masta cenu.

Mēs pārdodam – augstas kvalitātes FLAGMORE karogu mastus.
Mēs piegādājam – piegāde un montāža visā Latvijā.
Mēs apkalpojam – remontējam un tīrām karogu mastus.

Priekšrocības

ELEGANTS DIZAINS UN KLUSUMS

FLAGMORE karogu masti ir izgatavoti no viengabala stiklšķiedras fragmenta, kas piešķir konstrukcijai stabilitāti un nodrošina tās klusumu vējā atšķirībā no analogiem mastiem, kas sastāv no vairākām sekcijām. Konusveida dizains, savukārt, piešķirs eleganci jūsu ainavai.

AUGSTAS KVALITĀTES MATERIĀLI

Ražošanā tiek  izmantota tikai augstvērtīga stiklšķiedra ar augstu cirkonija dioksīda (ZrO2) saturu, kas pastiprina šķiedras izturību pret sārmiem  un apkārtējās vides ietekmi. Karogu masti neiebrūk zemē, bet metāla detaļas neskar korozija. Šie parametri ir svarīgi sālsūdens tuvumā un Latvijas skarbajā klimatā.  Karogu masti ir pārklāti ar ļoti cietu gēla krāsu, kas padara tos izturīgus pret jebkuriem apstākļiem.

DROŠĪBA

Stiklplasta karogu masti nevada elektrību, līdz ar to nav nepieciešams konstrukcijas iezemējums, un tas novērš zibens spēriena risku.  Stiklšķiedras materiāliem ir labas siltuma un skaņas izolācijas īpašības, tās ir ugunsdrošas un ir videi draudzīgas. FLAGMORE karogu mastu sienas ir divreiz biezākas nekā lētiem, Polijā izgatavotiem analogiem, kas, savukārt, novērš masta nolūšanas risku un paaugstina apkārt esošo objektu  un cilvēku drošību.

Kontakti

Sazinieties ar mums un saņemiet informāciju par karogu mastu izvēli un uzstādīšanu!

Adrese

Miera iela 105,
LV-1013, Rīga

Biroja darba laiks

P-Pk  9:00-18:00
S-Sv  brīvdiena

Tālrunis:

+371 67304444

+371 26194648

E-pasts

info@masti.lv